Ã–VRIGT / Leksaker / Nalle 6423098

nr 642 3098

Nalle

50-tal, med mekanik

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 31 maj 2010
kl 18:49:04